Observation Tickets logo

Voorkeuren

Valuta

Voor uw gemak worden de prijzen omgerekend naar de door u geselecteerde valuta. De uiteindelijke betaling kan worden verwerkt in de valuta van de leverancier.

Dubai Frame: toegangsticket + toegang tot Skydeck

4,6
(2.206 geverifieerde beoordelingen)•Uitgevoerd door BeMyGuest Pte. Ltd.•
Dubai Frame
© Tavarius
Smartphonetickets
Directe ticketlevering
Rolstoeltoegankelijk

Over deze activiteit

Een prachtig uitzicht en een unieke blik op het verleden, het heden en de toekomst van deze stad vol glitter en glamour: stap in een van de nieuwste bezienswaardigheden van de VAE met je tickets voor het Dubai Frame.

Deze torenhoge constructie is gebouwd met als doel het rijke verleden met het nog rijkere heden van het emiraat te verbinden, en een inkijkje te geven in het erfgoed van de Emiraten. Ontdek hoe dit dorpje transformeerde van nederig vissersdorpje tot de moderne metropolis die de stad vandaag de dag is.

Op het Sky Deck bewonder je het moderne Dubai. Je hebt aan de noordkant uitzicht op ‘Oud Dubai’ en aan de zuidkant op ‘Nieuw Dubai’. Zie de souks, hotels, paleizen en enorme winkelcentra, en leer via speciale interactieve schermen over architectuur, economie en infrastructuur.

Loop door een tunnel met visuele en audio-effecten, en neem een kijkje in het Dubai van de toekomst. Er zijn dan misschien geen vliegende auto’s, maar het is en blijft Dubai, dus alles is mogelijk.

Wat is inbegrepen

  • toegangsticket voor het Dubai Frame
  • Toegang tot alle tentoonstellingen en zones
  • Toegang tot het uitkijkplatform

Belangrijke informatie

  • Kinderen onder de 3 jaar mogen gratis naar binnen
  • Grote tassen en kinderwagens moeten tijdens het bezoek bij de receptie worden achtergelaten

Instructies

1

Voor de aankoop

  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • Ter plaatse zijn bij de kassa gratis tickets verkrijgbaar voor mindervalide bezoekers + begeleider (maximaal 2 begeleiders per persoon)
2

Gebruik ter plaatse

Skip de rij bij de kassa en laat je smartphoneticket voor toegang tot het Dubai Frame zien

3

Na je bezoek

  • Klim niet op de leuning en leun er niet tegenaan
  • Ga niet op de leuning zitten en laat kinderen er niet op zitten
  • Speelgoed en scherp gereedschap zijn niet toegestaan
  • Kleed je gepast
  • Tentoongestelde objecten mogen niet worden aangeraakt en/of weggehaald
  • Geen eten of drinken van buitenaf toegestaan

Verzamelpunt

Dubai Frame, Zabeel Park gate 4, Dubai

GPS:25.23556, 55.30036

Annulerings- en wijzigingsbeleid

Deze tickets kunnen niet worden gerestitueerd. Annuleren of wijzigen is voor deze ervaring niet mogelijk.

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn boeking annuleren of wijzigen?

Nee, tickets voor Dubai Frame: toegangsticket + toegang tot Skydeck worden strikt niet terugbetaald en kunnen niet worden gewijzigd.

Hoeveel kosten tickets?

Tickets voor Dubai Frame: toegangsticket + toegang tot Skydeck zijn verkrijgbaar vanaf € 12,72.

Moet ik mijn tickets afdrukken?

Nee, afdrukken is niet nodig voor Dubai Frame: toegangsticket + toegang tot Skydeck. Je kunt bij aankomst gewoon het digitale ticket op je smartphone tonen.

Hoe lang duurt het voordat ik mijn tickets ontvang?

Je ontvangt je tickets voor Dubai Frame: toegangsticket + toegang tot Skydeck direct per e-mail zodra je boeking is bevestigd.

Is Dubai Frame rolstoeltoegankelijk?

Ja, Dubai Frame zijn volledig aangepast en toegankelijk voor rolstoelgebruikers en bezoekers met beperkte mobiliteit.

Hoe wordt Dubai Frame: toegangsticket + toegang tot Skydeck beoordeeld door bezoekers?

Het wordt uitstekend beoordeeld, met een geweldige gemiddelde score van 4,6 uit 5 op basis van 2.206 geverifieerde beoordelingen.

Top 2 combinatiepassen en skylinedeals in Dubai

Uitzichtticket met korting in Dubai

Vergelijk 12 andere observatiedekken en kabelbanen in Dubai

Burj Khalifa: Eetervaring
Drie mensen dineren 's avonds op een balkon met een stadsgezicht en verlichte fontein op de achtergrond.
Dubai

Burj Khalifa: Eetervaring

Eet in een restaurant van wereldklasse en krijg een geweldig uitzicht op het uitkijkplatform

4,2(224)
Vanaf
€ 80,41
De ballon van Dubai
De ballon van Dubai
Dubai

De ballon van Dubai

Dubai's nieuwste torenhoge avontuur met ongeëvenaard uitzicht

4,2(12)
Vanaf
€ 47,23

Ontdek 3 bergkabelbanen en panoramische dagtochten in de buurt

Etihad Tower Observatiedek
Conrad Abu Dhabi Etihad Towers
Abu Dhabi

Etihad Tower Observatiedek

Staan 300 meter boven het Arabisch Schiereiland en de Perzische Golf

4,5(136)
Vanaf€ 15,74-5%
€ 14,96

Ontdek 5 andere observatiedekken in Dubai

Panoramische bestemming nabij Dubai

Nog een panoramische bestemming in Verenigde Arabische Emiraten

Ontdek 8 buurlanden vanuit Verenigde Arabische Emiraten

Veilige transacties

Boek uw toegang voor Dubai Frame: toegangsticket + toegang tot Skydeck in alle veiligheid. Alle transacties verlopen via beveiligde gecodeerde systemen.

Geverifieerde tickets

Boek uw tickets voor Dubai Frame: toegangsticket + toegang tot Skydeck met volkomen vertrouwen. Alle opties zijn afkomstig van betrouwbare officiële partners.

Flexibel annuleren

Wijzig uw plannen voor Dubai Frame: toegangsticket + toegang tot Skydeck zonder stress. De meeste tickets bieden gratis annulering tot 24 uur voor uw bezoek.

Boek je Dubai Frame: toegangsticket + toegang tot Skydeck uitgevoerd door BeMyGuest Pte. Ltd. Vergelijk prijzen, controleer beschikbaarheid en leg je tickets voor het uitkijkplatform online vast.